Sara presudila

TEŽE nego što se očekivalo, fudbalerke Šumadije su došle do nove prvenstvene pobede u duelu sa Radničkim 1919, u Zrenjaninu, trenutno poslednjeplasiranom ekipom prvenstva, u okviru četvrtog kola Prve lige.
 Domaće igračice rešile su prvo poluvreme u svoju korist rezultatom 1:0, pa su Šumadinke, u nastavku, jurile rezultat. Do izjednačenja, Kragujevčanke su došle tek u 73. minutu susreta, posle opravdano dosuđenog jedanaesterca. Siguran izvođač najstrože kazne bila je kapiten Tamara Jurišević. Do kraja utakmice ekipa Šumadije je imala inicijativu, ali bez pravih prilika za gol. A onda, u poslednjim sekundama utakmice, za potpuni rezultatski preokret pobrinula se Sara Milosavljević, koja je postigla pogodak i donela svom timu tri nova boda.
 Narednog vikenda sledi kraća pauza u prvenstvu fudbalerki, zbog odigravanja kvalifikacione utakmice reprezentacije Srbije protiv Izreala, za plasman na Svetsko prvenstvo 2019. godine, u Francuskoj.
 Utakmice petog kola na programu su 28. oktobra, u okviru koga će Šumadija ugostiti niški Radnički 2012.